• psychoterapeuta systemowy w trakcie szkolenia, certyfikowany terapeuta par pracujący w nurcie EFT, pedagog, mediator
  • tel. 737 197 888

 

Kwalifikacje w zakresie terapii par w nurcie EFT uzyskałam w Budapeszcie, certyfikowane przez organizację:

  • ICEEFT (The International Centre For Exellence In Emotionally Focused Therapy)
  • TRI EFT Alliant.

Jestem również:

 

W swojej pracy koncentruję się przede wszystkim na odbudowywaniu bliskich więzi emocjonalnych i poczucia bezpieczeństwa w relacji. Dotyczy to zarówno terapii indywidualnej, terapii par, jak i relacji rodziców z dziećmi. To główne obszary, na których się skupiam.

Ukończyłam między innymi: Externship in Emotionally Focused Therapy, Core Skills Training in Emotionally Focused Therapy, Kurs: Using Emotionally Focused Therapy to treat sexual problems and addictions, Kurs podstawowy psychoterapii systemowej indywidualnej i rodzin. Jestem również absolwentką studiów na następujących kierunkach: Nauki o rodzinie na specjalności – Doradztwo psychospołeczne rodzinne i mediacje, oraz Pedagogika na specjalności – Terapia Pedagogiczna i wspieranie rozwoju.

Emotionally Focused Therapy (Terapia Skoncentrowana na Emocjach) jest jednym z najnowszych odkryć w zakresie terapii par i terapii indywidualnej, opracowanym przez dr Sue Johnson. Jako jedyny nurt jest monitorowany pod względem skuteczności, która wynosi 70-75%.

Na dzień dzisiejszy (08.2021)  jestem jedyną osobą  w województwie zachodniopomorskim pracującą w nurcie EFT.

 

Prowadzę przede wszystkim:

  • Terapię par i rodzin
  • Terapię indywidualną.